Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mgsonline.pl/includes/menu.inc).

Z jakiego powodu Sigma jest aktualnie tak chętnie wybieranym producentem obiektywów, jakie interesujące produkty posiada w swojej ofercie.

Obecnie osoba zaczynająca przygodę z fotografią ma do dyspozycji dwie możliwości, czyli zakupić może albo posiadają tę ważną zaletę, że w zasadzie nie trzeba nic do nich kupować, gdyż urządzenie jest sprzedawane w kompletnej całości. Za to w przypadku lustrzanek sytuacja wygląda nieco inaczej. Tutaj podstawę będzie stanowiło body, do jakiego przypina się kolejne części, takie jak obiektywy czy lampy błyskowe. W ten sposób można dostosować parametry zestawu do swoich wymagań, a także w zasadzie bez żadnego ograniczenia rozszerzać swój zestaw. Niezwykle często z takiej możliwości korzystają profesjonalni fotografowie, którzy czasami mają po kilkanaście rozmaitych obiektywów, ale też coraz częściej amatorzy chcący po prostu bawić się zdjęciami. W przypadku obiektywów polecić można wszystkim zainteresowanym produkty firmy Sigma. Ten producent z Japonii w ciągu niewielkiego okresu czasu z anonimowego producenta wyrósł na lidera niezależnego sprzętu, oferując bardzo dobrze parametry za rozsądną cenę.


sigma 24-70
Author: Profundo PR
Source: Profundo PR
sigma 120-300 os
Author: Robert Ashworth
Source: http://www.flickr.com
Sigma ma obecnie bardzo szeroką ofertę, zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. I najczęściej są to urządzenia o porównywalnej jakości z tym, co proponuje konkurencja, a znacznie tańsze podczas kupowania. Propozycja Sigmy obejmuje wszystko, od najtańszych modeli do topowych obiektywów dla profesjonalistów. Pośród tej pierwszej grupy dużą popularnością cieszy się obiektyw sigma 24-70, bardzo dobrze radzący sobie wśród bardziej znanej konkurencji. Pod względem właściwości optycznych w niczym nie będzie im ustępował, a jednak prawie dwa razy mniejsza cena na pewno skusi niejednego amatora fotografii - zobacz sigma 24-70. W niektórych rodzinach obiektywów Sigma znacznie przewyższa konkurencję, ponieważ oferuje modele, których nikt inny nie ma - więcej pod wskazanym adresem.


Przykładem takiego obiektywu jest między innymi sigma 120-300 os, ten model proponuje niezwykle dobre parametry przy konkurencyjnej cenie. Analogicznie jak w reszcie modeli, pod względem parametrów zdjęć w niczym nie ustępuje reszcie konkurencji, a też przy tym cena jest niższa prawie dwa razy.