Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mgsonline.pl/includes/menu.inc).

Z jakich powodów zmienia się obecnie tak często komórkowe telefony, jak wygodnie da się przedłużyć umowę z operatorem.

Rynek telefonów komórkowych i smartfonów rośnie w niesamowitym tempie. Co rusz wypuszczane są nowe modele, posiadające ekran o większej przekątnej, wydajniejszy procesor czy jeszcze pojemniejszą pamięć. Tak naprawdę aktualnie czas życia przeciętnego urządzenia wynosi dwa lata, bo też i tak długo trwa przeciętna umowa, jaką się podpisuje z firmą telekomunikacyjną. A że ludzie przyzwyczaili się do tego, że razem z podpisaniem kolejnej umowy dostają kolejny aparat, to operatorzy komórkowi tak naprawdę nie będą mieli innej możliwości, jak te smartfony przy przedłużeniu przekazywać.
galaxy
Author: liketearsintherain's buddy icon
Source: www.flickr.com
Oczywiście nie będzie to dotyczyć to każdej taryfy, bo część z nich obowiązuje bez nowego aparatu, ani też kart przedpłaconych, z jakich jedną z najbardziej popularnych jest play fresh. Ale w większości jakiś smartfon się jednak znajduje, i klient po podpisaniu umowy otrzymać go może przy niewielkiej dopłacie. Oczywiście trzeba mieć świadomość tego, że w rzeczywistości nowego urządzenia G8 nie dostanie się całkowicie za darmo czy za symboliczną złotówkę, ale trzeba będzie za niego odpowiednio zapłacić - jestem fanem g8. Będzie to albo w formie wyższego abonamentu albo w początkowej opłacie, jednak w żadnym wypadku operator nie będzie do tego interesu dokładał.


play fresh
Author: Creative Technology
Source: Creative Technology
g8
Author: annieo76
Source: http://www.flickr.com/photos/nelanah/381421012/sizes/l/
Obecnie coraz częściej promowany jest wśród operatorów komórkowych internetowy kanał sprzedaży, zamiast załatwiania wszystkiego z konsultantem. Przede wszystkim w serwisie internetowym klient może liczyć na znacznie lepsze ceny. Jeżeli na przykład za nowy Samsung Galaxy miałby dodatkowo dopłacić dwieście złotych, to w sieci będzie już jedynie pięćdziesiąt lub nawet mniej - podoba mi się galaxy. Kolejnym plusem tego typu umów przez internet i składania zamówień jest możliwość bardzo dokładnego sprawdzenia parametrów.


Przykładowo można sobie wybrać parę modeli aparatów, wcisnąć przycisk porównaj telefony i po chwili dostanie się kompleksowe zestawienie wszystkich funkcji i możliwości, jakie one mają. Tym sposobem da się szczegółowo sprawdzić, czym się charakteryzuje konkretny model telefonu i dowiedzieć się, czy będzie on spełniał wszystkie wymagania.