Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mgsonline.pl/includes/menu.inc).

Współczesny parking wzbogacony o rezerwacyjnym systemem

W zatłoczonych miejscowościach odszukanie punktu parkingowego – nawet płatnego – graniczy z cudem. A gdyby tak było można zarezerwować miejsce parkingowe wprzódy oraz nie trwonić czasu na poszukiwania, znalazłszy się już na miejscu?


komórki służą już jednak nie wyłącznie do przyjmowania opłat za usługę parkingową, ale też do organizacji pracy parkingu.
Oracle
Author: Raido
Source: http://www.flickr.com


Działają już bowiem doświadczalne systemy, w których prowadzący wysiada z samochodu w dogodnym położeniu – dla przykładu w pobliżu dojścia do galerii handlowej. Następnie po wydaniu przez kierowcę polecenia za pośrednictwem stosownej aplikacji podłączony do internetu pojazd – już bez prowadzącego – kierowany jest bezobsługowo na miejsce postoju. System parkingowy opiera się o rezerwację online dopełnianą za pomocą strony www (system parkingowy). Przy planowaniu systemu zadbano zarówno o stałych eksploatatorów parkingu a także osoby, które z parkingu korzystają sporadycznie.

To zagadnienie okazało się dla Ciebie absorbujące? Sprawdź także podobne wpisy (https://zygzakrent.pl/wypozyczalnia-rowerow-harklowa/) na ten omawiany temat, które zapewne są tak samo wciągające.

Przy rezerwacji miejsca, wiadomość o zarezerwowanym miejscu parkingowym zostaje automatycznie wysłana do systemu po czym przy wjeździe na parking, starczy zeskanować posiadaną kartę.


Urządzenie pomiarowe
Author: Commander, U.S. 7th Fleet
Source: http://www.flickr.com


System przedsprzedaży, został naturalnie powiązany z systemem zapewniającym kierowanie ilością dostępnego miejsca celem jak najbardziej dokładnej optymalizacji powierzchni.
Rozwiązania tego rodzaju, tak jak bramki obrotowe prawdopodobnie będą wprowadzane w coraz ogromniejszej ilości parkingów – problemy z dostępnością miejsc dla samochodów są bowiem coraz to częstsze (szukaj na Natomiast umożliwienie oszczędzenia najcenniejszego w tym momencie zasobu, jakim jest czas, jest to olbrzymia przewaga konkurencyjna.