Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mgsonline.pl/includes/menu.inc).

Reklama na ekranie ledowym

Reklama na monitorze ledowym pozwoli nam wyróżnić naszą firmę a także jej ofertę spośród wielu innych, dzięki ciekawej i żywej odmianie pokazów oraz świetnym lokalizacjom monitorów LED, przyciągających wzrok olbrzymiej liczby potencjalnych klientów. Dzięki wielkim ekranom możemy przesłać szereg informacji czy ofert w niespotykany do niedawna sposób.


Przewaga telebimu nad bilbordem jest bardzo duża. Z badań wypływa, że reklama wyświetlana na telebimie jest trzecią co do efektywności postacią promocji spośród dzisiaj występujących na rynku (zaraz po rekomendacji oraz reklamie w telewizji i radiu). Równocześnie jest to najskuteczniejsza postać reklamy zewnętrznej (telebim). Reklamę na bilbordzie spostrzega ok. 3-5% osób. Reklamę na telebimie spostrzega zaś od 70 do 90% osób, zatem poszczególny telebim pracuje niczym 8 do 15 tradycyjnych bilbordów.

Najnowocześniejsze telebimy są najwyższej klasy urządzeniami, służącymi do przekazu informacji (przeważnie reklamowych) znacznemu gronu odbiorców. Jest to jedyna jak dotąd technologia, która pozwala na emitowanie obrazu dużej jakości oraz znakomitej widzialności dzięki użyciu nowoczesnych diod LED. Tylko ta technika pozwala pokonać promieniowanie słoneczne, co czyni telebimy doskonale widocznymi w świetle dnia.

Telebimy zapewniają niczym nie ograniczone możliwości przestrzenne, przy tym nie wymagają ponoszenia wysokich kosztów drukowania, pozwalają na dowolne animacje oraz projekcje filmowe. W porównaniu do nieruchomych nośników reklamy typu outdoor (bilbordy, banery, tablice ) telebimy LED
telebim reklamowy
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com
przez swą ruchomą odmianę przesyłu informacji posiadają o wiele większą skuteczność.


Dodatkowym plusem reklamy na telebimach jest możliwość komunikowania przechodniów na bieżąco o najświeższych promocjach, obniżkach cen bądź też wyprzedażach dzięki opcji szybkiej przemiany treści reklamowych jak też aktualizacji informacji w czasie rzeczywistym - więcej. Takowej możliwości nie mieć nie będziemy reklamując nasz towar za pomocą tradycyjnej tablicy reklamowej.

Ekrany LED cechują się wysoką odpornością na zmieniające się warunki pogodowe przy zachowaniu świetnej jakości emitowanego komunikatu promocyjnego. Efekty ankiet nad efektywnością reklamy na telebimach potwierdzają opłacalność inwestycji w tą formę reklamy.