Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mgsonline.pl/includes/menu.inc).

Pokrowiec na małe urządzenie jakim jest tablet - dobrze jest mieć

Użytkownicy tabletów dzielą się na tych, którzy wszędzie zabierają ze sobą to przydatne urządzenie i tych, którzy korzystają z niego tylko w domu Ta druga grupa osób może się wydać trochę dziwna, bo po co kupować typowo mobilne urządzenie, jakim jest tablet, tylko po to, żeby siedzieć z nim w fotelu. Zdarzają się jednak użytkownicy, którzy zwyczajnie nie potrzebują nosić ze sobą swoich tabletów. Dla nich to po prostu lekkie i wygodne urządzenie do surfowania po internecie, a także czytania e-booków.
tablet
Author: Raffaele Esposito
Source: http://www.flickr.com
Jeśli jednak często przemieszczamy się ze swoim tabletem i zdarza nam się nosić go w torbie, a niekiedy nawet rzucimy go na tylne siedzenie samochodu, z całą pewnością powinniśmy zabezpieczyć go przed potencjalnymi uszkodzeniami. O ile trwały ekran, wykonany z supermocnego szkła gorilla glass jest raczej odporny na uszkodzenia, o tyle już aluminiowa obudowa nie szczególnie. W co zatem włożyć naszego iPada?. Najsensowniejszym rozwiązaniem będzie kupno właściwego etui. Zarówno w sklepach internetowych, jak i marketach ze sprzętem elektronicznym znajdziemy bogatą ofertę oryginalnych pokrowców na tablety. Jak wybrać ten właściwy?

Przede wszystkim sprawdźmy przekątną ekranu naszego urządzenia. Wielkość ekranu mierzona jest w calach, a więc w zależności od modelu mamy tablety 7 - i 10 - calowe. Te pierwsze są oczywiście bardziej poręczne i pasują do iPad mini etui. Zajmują zdecydowanie mniej miejsca w torebce.Modele z większym ekranem są wygodniejsze w użyciu. To, który z nich posiadamy, zależy naturalnie od naszych preferencji.ebook
Author: Maria Elena
Source: http://www.flickr.com
Gdy zorientujemy się już w jakim rozmiarze pokrowca potrzebujemy, trzeba rozważyć kilka możliwości. Najpopularniejsze modele etui to te, które charakteryzują się nieskomplikowaną konstrukcją.

Ochraniają urządzenie, ale mogą też pełnić funkcję podstawki, jak na przykład etui ipad mini. Jeśli natomiast chcemy korzystać z ipada jak z laptopa, to idealną opcją będzie etui połączony z klawiaturą. Produkt tego typu zapewnia ochronę urządzenia, a zarazem zwiększa komfort podczas wprowadzania dużej ilości tekstu. Możemy też wybrać typowe, eleganckie etui, zamykane na zatrzask, które przede wszystkim ładnie wygląda. W ofercie sklepów z akcesoriami znajdziemy także wersję etui dla dzieci, w różnych wesołych kolorach, z dodatkowymi uchwytami po bokach, żeby dziecko nie upuściło urządzenia. Nabywając etui należy więc wziąć pod uwagę nie tylko elegancki design, ale również jego dodatkowe funkcje. Jak już ustalimy jaki rodzaj urządzenia jest przez nas poszukiwany, warto sprawdzić różne oferty i wybrać najlepszą dla siebie. Jak to zrobić? Choćby oglądając gazetki z promocjami typu . Bardzo przydatna rzecz.

Masz zamiar uzupełnić swą wiedzę z tego działu? Chcemy Cię wesprzeć. Wystarczy wejść na następną stronę i tam dowiedz się więcej (http://www.anysoft.pl/prezentacje) wiadomości.