Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mgsonline.pl/includes/menu.inc).

Odkurzacz centralny - czy warto?

System centralnego odkurzania pozwala nie tylko szybciej, dokładniej a także wygodniej wysprzątać dom aniżeli tradycyjny odkurzacz. Jest do tego nieomalże całkowicie bezgłośny jak też usuwa z wnętrz wszelkie, nawet najmniejsze zanieczyszczenia, co ma niemałe znaczenie szczególnie w wypadku alergików.


Takie odkurzacze na początku instalowano w pensjonatach czy biurowcach.


porady
Author: Klimatop
Source: www.klimatop.pl


Do polskich domów trafiły raptem parę lat temu i od razu zaczęły cieszyć się ogromną popularnością. Dziś wielu inwestorów wznoszących domy rozpatruje je jako standard. Nie można ukryć, iż będzie to rozwiązanie kosztowniejsze od zwykłego odkurzacza (rozkład instalacji i zakup jednostki centralnej to wydatek od paru do nawet kilkunastu tysięcy złotych), jednak ma prawie same zalety. Odkurzacz centralny jest bezdźwięczny, ma większą moc, co skraca czas sprzątania, a leciutkie, giętkie, podłączone do umieszczonych w ścianie gniazd węże które dopełnia szufelka automatyczna, umożliwiają szybko oraz bez trudu dotrzeć do każdego zakamarka naszego domku.


deszczowa pogoda
Author: Sigfrid Lundberg
Source: http://www.flickr.com


technika
Jest prócz tego niezwykle wszechstronny – możesz go użyć również do sprzątania gospodarczych pomieszczeń, tarasu, garażu, pojazdu, a nawet – po podłączeniu do układu oddzielacza – potłuczonych szkieł czy popiołu z paleniska. Przy nim głośne, klasyczne elektroluksy, które musimy dźwigać na piętro, nierzadko potykając się przy tym o przewód - https://www.termoaparatura.com.pl - zasilający, to relikt przeszłości.


Nawet droższe modele mają o wiele mniejszą siłę ssącą, nie są w stanie przefiltrować wszelkich zanieczyszczeń (zasysane powietrze powraca na powrót do pomieszczeń) a także wymagają częstszego wymieniania worka.

Zaciekawił Ci się taki materiał? Jeśli tak, to nim wyłączysz komputer, kliknij najpierw ten link - ta witryna też na pewno przypadnie Ci do gustu!

/J]