Niebywale banalna a także skuteczna forma przekazu informacji za pomocą telebimów.

Niezwykle nowe i nośne spoty reklamowe w dzisiejszych czasach potrafimy ujrzeć nie tylko w tv. oprócz tego do niedawna owe spoty czy też krótkie filmiki reklamowe były domeną jedynie TV. Bezspornie te przenoszące informację wizyjną. Bo przecież takowe reklamy były również nadawane w radiostacjach falowych. Jednakże równocześnie z masowym wzrostem techniki a głównie elektroniki ten stan się odmienił.


Obecnie takie formy reklamy przekazują największe instytucje reklamowe jak i prywatni przemysłowcy, którzy zainwestowali w tak zwane telebimy - więcej. Telebim to wielkość emisyjna tworząca ogromnej ilości pojedynczych barwnych diod led. Telebimy w razie przeznaczeń na zewnątrz posiadają sporą dominację w stosunku do rzutników czy ekranów plazmowych wielkoformatowych. Mianowicie są tak zbudowane, iż nie wpływają na nie aury atmosferyczne.

W sytuacji rzutników czy plazm są one znacząco skłonne na opady pogodowe, jakie są w stanie takie maszyny uszkodzić. Szczególnie przy ogromnym
billboardy i telebimy reklamowe
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com
nasłonecznieniu obraz na telebimach jest namacalny oraz ogromnie widoczny, natomiast obraz z projektora czy ekranu plazmowego jest praktycznie niewidoczny. Właśnie te korzyści przyczyniły się do tego, że telebim stał się ważną czy najbardziej wyrazistą formą reklamy zewnętrznej. Nic tak nie przyciąga uwagi jak wyświetlany spot reklamowy, na niebywale dużej powierzchni. Telebim spotkał również zupełnie inne zastosowania prócz reklamy.


Otóż dzięki trwałości na aurę wykorzystywany jest także do emisji wielkich wydarzeń sportowych czy kulturalnych. Najczęściej telebimy stosowane są do emisji meczu piłki nożnej, wyścigów kolarskich czy skoków narciarskich. Dobrze umiejscowiony oraz o właściwie ogromnym ekranie telebim, jest w stanie przyciągnąć tłumy miłośników. Tak więc jak widzimy w dzisiejszych czasach telebimy mają bardzo szerokie zastosowanie w reklamie i mediach (polecana strona). Za ich przyczyną handlowcy są w stanie pozyskać dużą ilość nowych nabywców, a my przeciętni ludzie możemy się cieszyć z emisji najważniejszych transmisji sportowych.