Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mgsonline.pl/includes/menu.inc).

Który smartfon dla człowieka biznesu?

Smartfon to ważne narzędzie dla każdego współczesnego biznesmena. Przenoszone w kieszeni urządzenie pomaga w ustalaniu terminów, kontaktach z nabywcami i współpracownikami, zaś w pewnych sytuacjach musi nawet zastępować komputer.




Netbooki  ASUS Eee PC X101H
Author: Asus
Source: Asus


Szczędzenie na nim nie jest więc zanadto rozsądne - powinniśmy zainwestować w model wysokiej klasy. Jakiego rodzaju modele komórek najbardziej dopomagają biznesmenom w pracy jak też w powszednim życiu? Kupując smartfon, warto kierować uwagę na 3 jego cechy. Przede wszystkim powinien być on jak największy - wielki ekran usuwa konieczność używania tabletu i o wiele poszerza faktyczną funkcjonalność komórki. Poza tym powinien być mocny - zacinanie się w kluczowym momencie wywołać może irytację, a czasem skutkuje nawet przykrymi następstwami. Stosowna moc obliczeniowa to fundament.

Czy ciekawi Cię ta problematyka? Jeżeli tak to, przejrzyj serwis, a znajdziesz w tamtym miejscu mnóstwo nadzwyczajnych informacji, które pochłoną Cię bez reszty.

Telefon biznesowy powinien być też elegancki - na pozór to drugoplanowa cecha, aczkolwiek wydobycie z kieszeni nowoczesnego smartfona robi na kontrahentach biznesowych całkiem różne odczucie od korzystania z kilkuletniego i przestarzałego urządzenia. Smartfon stanowi dosyć istotny fragment wizerunku.


Trudno nie odnieść wrażenia, iż klasyfikacja na telefony biznesowe oraz „pozostałe” stopniowo zanika. Wytwórcy starają się, aby ich narzędzia były doskonałe, niezależenie od rodzaju potrzeb użytkownika.




Dodają kolejne funkcje jak też usprawnienia, jakie są pomocne nie tylko w kierowaniu firmą czy graniu na giełdzie . W biznesie od zawsze liczyły się tak zwane smartfony. Mają one największe wsparcie zarówno ze strony fabrykanta oprzyrządowania, jak także Autora oprogramowania.