Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mgsonline.pl/includes/menu.inc).

Krótka charakterystyka najbardziej popularnej rodziny smartfonów Samsung Galaxy, jak poszczególne modele ulegały zmianie w ostatnich latach.

Obecnie typowy czas użytkowania smartfona to około dwóch lat, w dużym stopniu bierze się to z tego, że w takich cyklach zmieniają się umowy w firmach telekomunikacyjnych.




Światła LED
Author: Yasna Communications
Source: Yasna Communications


Lecz tempo pojawiania się nowych modeli jest jeszcze większe, bo zwykle co parę miesięcy pojawia się kolejna odsłona. Rzecz jasna z jeszcze większym ekranem od poprzednika, z mocniejszym procesorem i bardziej pojemną pamięcią. Bardzo dobrym przykładem jest tu na przykład rodzina Samung Galaxy - od niedawna poluję na galaxy s4 zoom.

Przeczytaj koniecznie ten wpis z witryny (http://www.inter-instal.com/kategoria/czesci-do-sprezarek-/-kompresorow-klimatyzacji/cewki-sprezarek-/-kompresorow-klimatyzacji) prezentującego pokrewne posty, gdyż on z pewnością również jest godny Twojego zainteresowania.

Pierwszy model, to znaczy galaxy s i9000, ukazał się w końcówce roku 2010. Już wtedy urządzenie to bardzo się wyróżniało pośród konkurentów mocnymi parametrami i naprawdę dobrą jakością wykonania. Następne lata to następne wersje, na przykład rok 2013 dostarczył użytkownikom galaxy s4 i9500.

Sprawdź, czy następny link (https://www.gohero.pl/telefon-smartfon-oneplus-7-pro-8-256-gb-almond-zloty) jest tym, czego właśnie poszukujesz. Zapewne bardzo pomoże Ci w Twym projekcie, który teraz przygotowujesz. Zobacz, naprawdę nie pożałujesz!

W porównaniu z poprzednikami znacząco urósł ekran, bo aż do pięciu cali, zastosowano procesor z ośmioma rdzeniami i aż 16 GB pamięci.


Samsung swoją kultową serię wypuścił w paru różnych wersjach, na przykład pod postacią modelu galaxy s4 zoom. Ta ciekawa konstrukcja spowodowała nieco zamieszania na tym rynku, ze względu na to, że zamiast klasycznego, zlokalizowanego w obudowie aparatu użyto w niej prawdziwy 10-krotny zoom optyczny. Tym sposobem telefon zyskał zupełnie nowe możliwości w fotografowaniu, porównywalne z kompaktami ze średniej półki. Kolejne lata to kolejne modele Samsunga, aktualnie bardzo promowany jest Galaxy S7.




W naszym kraju zdecydowanie mniejszym zainteresowaniem cieszą się telefony firmy Apple, co też wpływa na to, że liczba różnych akcesoriów do nich, przykładowo takich jak etui iphone 5, jednak jest dużo mniejsza - Grupa Allegro.