Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mgsonline.pl/includes/menu.inc).

Kilka informacji o tym, jak wygląda obecnie telefoniczny rynek w naszym kraju, jakie urządzenia są obecnie chętnie wybierane.

Aktualne telefony przypominają coraz częściej jednorazowe zabawki, które wystarczy położyć krzywo, a już się rozpadną. W dużym stopniu jest to rezultatem polityki wytwórców, którym po prostu nie zależy na tym, aby urządzenia były solidne i trwałe.


Przeważnie telefony wymieniane są co dwa lata, i przez ten czas powinny jakąś formę trzymać, ale później różnie z nimi bywa. A na pewno są niezwykle podatne na najróżniejsze uszkodzenia mechaniczne, wystarczy niejednokrotnie niewielkie uderzenie w ekran, aby ten zaczął się nadawać jedynie do wymiany. Podobnie jest z odpornością na wilgoć, co praWDa dużo modeli jest reklamowanych jako telefony wodoszczelne, ale producent nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody jakie powstały w wyniku zalania. Tak więc reklama mówi jedno, a polityka prowadzona przez firmy to zupełnie inna sprawa.


Funkcjonalne pendrivy JetFlash 600
Author: Sarota PR
Source: Sarota PR


Aktualnie najwięcej sprzedawanych jest właśnie przeróżnych smarfonów, generalnie im ekran o większej przekątnej, tym lepiej. To, że niejednokrotnie możliwości tych urządzeń nie są wykorzystywane, to znaczenia mieć nie będzie, ważne że się będzie miało pięć niewygodnych cali w kieszeni. Lecz w dalszym ciągu dość chętnie kupowane są zwykłe urządzenia z klawiszami, ich użytkownicy doceniają prostotę, wygodę i co najważniejsze czas działania bez konieczności szukania ładowarki.
W dalszym ciągu sprzedają się także telefony stacjonarne, choć jeśli chodzi o nie, to częściej wybierają je firmy.

Zainteresował Cię ten artykuł? Jeśli tak, to czytaj także o zbliżonej tematyce na kolejnej stronie - znajdziesz ją w linku pod spodem.

Obecnie typowy telefon biurowy ma również sporą funkcjonalność, bo przykładowo może obsłużyć połączenia wykonywane przez sieć Internetową.