Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mgsonline.pl/includes/menu.inc).

Kamerki i dron - czyli, Rózne rodzaje oraz przystępna kwota, przecikwo jakość

Czym bywają kamery Xiaoyi? Skąd pochodzi firma i co posiada nam do zaoferowania? A dron DJI Phantom cztery - jaka bywa jego specyfikacja a także z jakiego powodu warto go zakupić? Te wszystkie rzeczy dowiesz się czytając dobrze nasz artykuł!


Urządzenie pneumatyczne
Author: Kecko
Source: http://www.flickr.com


Nasz artykuł rozpoczniemy od kwestii: kamery xiaoyi. Marka Xiaoyi to część bardziej dużej Przedsiębiorstwa o nazewnictwie Xiaomi, która jest swego rodzaju gigantem w swoim kraju - Chinach, gdzie opiekuje się wytwarzaniem użytkowej alternatywy elektroniki. Założeniem przedsiębiorstwa jest produkowanie "produktów najwyższej jakości w przystępnych kwotach". Pojawił się nawet poprzez wgląd na Polski rynek specjalna linia kamerek, w których wyszczególniamy: Kamery Yi Action, oraz Kamery Yi Home. Poza tym przedsiębiorstwo posiada kamerki sportowe, samochodowe, a także tak zwany "inteligentny monitoring". Zmieniając w tej chwili temacik, zwróćmy wzrok na...


kamery xiaoyi
Author: John Voo
Source: http://www.flickr.com
Drony, a szczególnie brany dzisiaj pod spojrzenie model DJI Phantom 4, bywa pojedynczą spośród nowości tego konkretnego (dwa tysiące szesnastego) roku, oraz wyszczególnia się: Automatycznym unikaniem przeszkód, śledzeniem na daną chwilę ruszających się obiektów z pomocą funkcjii Active Track, tak zwanym "Tap Fly, który daje możliwość latać wybierając kierunek za pomocą palca, czasem lotu aż do 28 minut, o maksymalnym granicach kontroli trzy przecinek jedenmi (pięć kilometrów), oraz wiele innego rodzaju! Poza tym, ten konkretny model jest najbardziej małym quadrocopterem, z kamerką, jaki w ogóle powstał.


Cena za te konkretne "cudeńko" bywa w obszarach pięciu tysięcy złotych, ale bywa wart własnej ceny! Do tego można zakupić gadżety uzupełniające, takie jak akumulatory, czy ładowarki! Nie zwlekaj i kup go już teraz!