Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mgsonline.pl/includes/menu.inc).

Jakie elektroniczne gadżety warto mieć w swoim samochodzie podczas dłuższej podróży.

Jeżdżąc samochodem można zaopatrzyć się w parę ciekawych gadżetów, które mogą wspomóc kierowcę albo zapewnić jakąś rozrywkę pasażerom. W przypadku dalszych podróży niezwykle pomocna jest między innymi nawigacja mio gps, pozwalająca w bezpieczny i wygodny sposób dotrzeć do celu.

Nawigacja GOCLEVER NAVIO 505TMC
Author: Tabasco PR
Source: Tabasco PR


Aktualnie bardzo często kierowcy korzystają ze smartfonów, jednak tradycyjne nawigacje posiadają jedną niezaprzeczalną zaletę.

Czy zajmują Cię podobne wątki? Jeżeli tak, to jeszcze więcej takiego rodzaju postów znajdziesz na naszej nowej witrynie. Zapraszamy!

A mianowicie przez to, że mają w pamięci mapy praktycznie całej Europy, to nie będą potrzebować do swojego działania żadnego transferu informacji, a jedynie dostęp do GPS. Właściciele tych urządzeń mogą też najczęściej liczyć na darmowe aktualizacje miomap, dzięki czemu za każdym razem będą prowadzeni w dobrym kierunku.


laptop
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com


Wybierając się w podróż samochodem warto także zadbać o muzykę w środki. Standardowe zestawy, w jakie wyposażone są współczesne pojazdy najczęściej powinny wystarczyć, lecz oczywiście można zainstalować dodatkowe, lepsze i mocniejsze głośniki. Odpowiednio skonfigurowany zestaw audio (Systemy Soundaround pod zabudowe) może dać jego właścicielowi mnóstwo przyjemności, lecz jednak być może będzie w środku trochę głośno. Jeśli ktoś chciał będzie się wyłączyć i posłuchać czegoś swojego, to może ze sobą wozić nieduże mini radio na baterie. Jeśli weźmie jeszcze ze sobą jakieś dobre słuchawki, na przykład bardzo polecany przez wiele osób model motorhead bomber, to wówczas całkiem mógł się będzie zrelaksować.

Jeżeli nawet z samochodowych głośników będzie płynęła muzyka, to dzięki słuchawkom można będzie słuchać tego, co się chce.