Jakie elektroniczne gadżety warto mieć w swoim samochodzie podczas dłuższej podróży.

Jeżdżąc samochodem można zaopatrzyć się w parę ciekawych gadżetów, które mogą wspomóc kierowcę albo zapewnić jakąś rozrywkę pasażerom. W przypadku dalszych podróży niezwykle pomocna jest między innymi nawigacja mio gps, pozwalająca w bezpieczny i wygodny sposób dotrzeć do celu.


Nawigacja GOCLEVER NAVIO 505TMC
Author: Tabasco PR
Source: Tabasco PR
Aktualnie bardzo często kierowcy korzystają ze smartfonów, jednak tradycyjne nawigacje posiadają jedną niezaprzeczalną zaletę. A mianowicie przez to, że mają w pamięci mapy praktycznie całej Europy, to nie będą potrzebować do swojego działania żadnego transferu informacji, a jedynie dostęp do GPS. Właściciele tych urządzeń mogą też najczęściej liczyć na darmowe aktualizacje miomap, ceneo.pl dzięki czemu za każdym razem będą prowadzeni w dobrym kierunku.


laptop
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com


Wybierając się w podróż samochodem warto także zadbać o muzykę w środki. Standardowe zestawy, w jakie wyposażone są współczesne pojazdy najczęściej powinny wystarczyć, lecz oczywiście można zainstalować dodatkowe, lepsze i mocniejsze głośniki (firmowe głośniki z wrocławia). Odpowiednio skonfigurowany zestaw audio może dać jego właścicielowi mnóstwo przyjemności, lecz jednak być może będzie w środku trochę głośno. Jeśli ktoś chciał będzie się wyłączyć i posłuchać czegoś swojego, to może ze sobą wozić nieduże mini radio http://ceneo.pl/30944181 na baterie. Jeśli weźmie jeszcze ze sobą jakieś dobre słuchawki, na przykład bardzo polecany przez wiele osób model motorhead bomber, to wówczas całkiem mógł się będzie zrelaksować.


Jeżeli nawet z samochodowych głośników będzie płynęła muzyka, to dzięki słuchawkom można będzie słuchać tego, co się chce.