Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mgsonline.pl/includes/menu.inc).

Jak zadbać o czystość powietrza w biurze?

Jednym z ogromnych problemów współczesnego społeczeństwa są wszelakiego typu alergie. Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, iż jest to tylko osobisty kłopot osoby chorej, a co najwyżej jego najbliższego środowiska: rodziny oraz znajomych. Tak tymczasem nie jest. Nie leczone schorzenie może powodować wystąpienie dychawicy, a to już poważna choroba mogąca mieć istotne następstwa dla pracodawcy pacjenta w postaci urlopu na długi czas.

oczyszczacz powietrza
Author: US CPSC
Source: http://www.flickr.com
Bez wątpienia leczenie szpitalne jest kosztowne dla firmy, choćby przez konieczność okresowego zastąpienia pracownika. Ma to niemałe znaczenie w przypadku wysoce cenionych fachowców, jakich zastąpienie może nie być proste bądź po prostu będzie kosztowne.Warto się zatem zastanowić nad strategią prewencji, jeżeli jesteśmy szefem uczuleniowcem bądź wiemy iż któryś z naszych pracobiorców zmaga się z powyższym problemem. Wbrew pozorom nie jest to trudne zadanie. Najczęściej występujące alergie to uczulenie na kurz bądź na pyłki roślin. Nie musimy nawet posiadać wiedzy na co konkretnie są wrażliwi nasi pracownicy, wystarczy bowiem zamontować oczyszczacz powietrza do biura, który wyeliminuje z powietrza szkodliwe szkodliwe cząsteczki - smog w Krakowie.

Może to w istotny sposób wpływać na komfort a zatem i wydajność pracy. Narzędzia te to po prostu zaawansowanie technicznie filtry. Rzeczony oczyszczacz powietrza do biura może pracować przy pomocy wymienialnych filtrów HPA bądź też z użyciem filtrów elektrostatycznych. Typ zastosowanej technologii może zadecydować o wyższych lub niższych kosztach eksploatacji .

oczyszczacz powietrza
Author: Daikin
Source: KLIMA-TOP
Tego rodzaju instrumenty przydadzą się również w miejscach szczególnie narażonych na zanieczyszczenia. Takowym miejscem może być centrum wielkiego miasta. Już dziś Kraków czy Poznań zmagają się z kwestią toksycznego smogu. Moim zdaniem skutecznym sposobem radzenia sobie z powyższym problemem może być ten sam oczyszczacz powietrza do biura. Rzecz jasna nie rozwiąże to problemu ekologicznego, ale może nam pomóc działać w zastanej rzeczywistości - https://www.klimatop.pl/oczyszczacze-powietrza-daikin,341.html. Podobne urządzenie przyda się nam również wówczas, kiedy duża grupa osób pali , ponieważ oczyszczacz powietrza do biura da sobie radę również z niemiłymi zapachami.