Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mgsonline.pl/includes/menu.inc).

Jak wyglądają współczesne przepustki na pływalnię, SPA czy na siłownię?

Być fit jest współcześnie bardzo modne. W owym celu idziemy na siłownię, pływalnie, korzystamy również często ze SPA. Coraz to nagminniej wstępując na basen albo do klubu fitness otrzymujemy wejściówkę w postaci elektronicznej.
biznes
Author: Twinfieldinternational
Source: http://www.flickr.com


przykładowa strona internetowa
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com


przedsiębiorstwo
Source: http://sxc.hu/


Elektroniczny system obsługi klienta w kompleksach rekreacyjnych tj. pływalnie, siłownie, lodowiska, parki tematyczne dla dzieci i inne obiekty o charakterze zamkniętym jest coraz to nagminniej napotykany. Elektroniczny system kontroli dostępu łączy sprzedaż przepustek z kontrolą dostępu do wskazanych obszarów budynku, a sama przepustka służyć może do bezgotówkowego regulowania należności za nadzwyczajne usługi, co powoduje, iż system zapewnia namacalne korzyści zarówno jego operatorowi, jak i klientom. Zasada działania jest nieskomplikowana - koniecznie sprawdź transcom-system. Klient wnosi opłatę za wstęp oraz dostaje wejściówkę w formie karty magnetycznej, albo elektroniczny transponder zbliżeniowy w postaci breloka czy paska na przegub ręki. Załoga ma możliwość monitorowania obłożenia indywidualnych pomieszczeń obiektu jak też miejsca bieżącego pobytu każdego klienta. Posługując się transponderem jak kartą bankomatową, klient może skorzystać z płatnych usług dodatkowych, czy punktów gastronomicznych, na przykład barku na basenie, a rozliczyć się może przy opuszczaniu budynku - www.transcom-system.com.pl/pl/.
Elektroniczny system obsługi klienta upraszcza działanie obiektów o skomplikowanej strukturze oraz zróżnicowanej działalności. To nadzwyczaj ułatwia korzystanie z wyżej wyszczególnionych obiektów. Ułatwia również życie obsłudze basenu albo też klubów fitness.