Futerał na smartfon - doskonały sposób na to, żeby uczynić swoje urządzenie nietuzinkowym

W tej chwili komórki opanowały naszą codzienność do tego stopnia, że dużo - w szczególności młodych ludzi - nigdy się z nimi nie rozstaje.


Są obecne nieomal wszędzie - na ulicach, bazarach, w tramwajach, szkołach, urzędach, sklepach, gabinetach lekarskich, a nawet kościołach.


Przedsiębiorstwa
Author: Motorola
Source: Motorola
Konkurencja na rynku telefonów komórkowych wciąż rosnie, a producenci stają na głowie, żeby spełnić oczekiwania, nawet najbardziej wymagających odbiorców. Ogromną popularnością mogą poszczycić się nie tylko same telefony, ale również różnorakie gadżety. Nadszedł czas pożegnać „szare”, zwyczajne etui Alcatel (sprawdź folia Alcatel A2 XL) Pixi 4 5" pozwala nie tylko na efektywną komunikację i wspaniałą zabawę, lecz daje także szansę na to, by dać upust swojej indywidualności. Futerały dedykowane wspomnianemu modelowi telefonu charakteryzują się niesłychanie żywą kolorystyką, nietuzinkowym wzornictwem. Tak jak pokrowiec Alcatel (polecamy etui na telefon Alcatel Pixi 4 4) One Touch Pop 3 5". Warto spostrzec, iż etui na telefon - poza walorami estetycznymi - ma jeszcze wiele dodatkowych, równie ważnych „atutów”.


Może bowiem z powodzeniem chronić urządzenie przed przykrymi skutkami „przebywania” w zagracononych kieszeniach, a więc na przykład zniszczeniem ekranu czy też obudowy.