Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mgsonline.pl/includes/menu.inc).

Czym jest mining machinery, w jakim miejscu się tę wiedzę stosuje i jakie są zdolności znalezienia pracy?

Mnóstwo z nas w okresie lat dziecięcych i dorastania wypełniało sobie godziny grając w gry informatyczne. Co poniektóre z nich okazywały się grami taktycznymi, w których byliśmy zmuszeni zdobywać w kopalniach różne materiały, na przykład karbon, stal lub srebro.


Potem co poniektórzy z nas, już po ukończeniu politechniki, postanowiło szkolne atrakcje przełożyć do dorosłego już wszakże funkcjonowania.
mining machinery
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com


baza danych


Zaczęliśmy się zatem ciekawić tematyką mining machinery, czyli maszynerią górniczą. W czasie studiów ten kierunek nazywany jest następująco: inżynieria systemów urządzeń górniczych. Przed setkami wiosen jako mining machinery, pracownicy w kopalniach wykorzystywali zwyczajnie koniki ciągnących najpierw drewniane, a potem wykonane z metalu wagoniki, do jakich wrzucano urobek odebrany glebie za pomocą kilofów. Później mining machinery występowała pod postacią maszyn górniczych uruchamianych motorami parowymi. Wraz z początkiem rebelii maszynowej w XIX w. mining machinery zaczęła symbolizować wykorzystanie wcześniej silników spalinowych a później elektrycznych.


Wszelki abiturient kierunku mining machinery posiada bogate doświadczenie również w kopalniach odkrywkowych oraz w podziemnych. Wszelcy uczniowie kierunku mining machinery są prawidłowo uzbrojeni w wszelakiego wariantu narzędzia, na przykład w kruszarki lub zagęszczarki.
Należałoby też wspomnieć, iż abiturienci kierunku mining machinery nie powinni obawiać się o odnalezienie intratnej pracy, gdyż możliwości zatrudnienia po zakończeniu tematu mining machinery są przeogromne.