Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mgsonline.pl/includes/menu.inc).

Czy tworzenie witryn www może być miłe nie tylko dla programistów?

Większości społeczeństwa komponowanie witryn www może kojarzyć się jedynie z czarną magią. Języki programowania, istniejące tam klasy czy też zmienne są wystarczająco enigmatycznie.


A jeżeli dodamy, że konieczne jest utworzenie estetycznej szaty graficznej i usytuowanie całego projektu na pewnym serwerze, to ogół koniecznych prac może przyprawiać o zawrót głowy. Na szczęście istnieje ciekawe rozwiązanie takiego problemu.

Czy masz ochotę dowiedzieć się czegoś świeżego na prezentowany wątek? Jeśli tak, to idealnie, ponieważ ta polecana strona internetowa (http://www.nanospot.eu/10-moduly-wifi) z pewnością też Cię zaciekawi.

Jest nim kreator www, czyli narzędzie, dzięki któremu każdy mógłby w bardzo prosty sposób stworzyć własną atrakcyjnie się prezentującą stronę internetową. Jej ogólny wygląd możemy ustalić poprzez dobranie najbardziej nam odpowiadającego szablonu, który może być przydzielony do jednej z kilku kategorii tematycznych. Poszczególne drobiazgi, takie jak wygląd czcionki czy poszczególne grafiki lub animacje, możemy dobrać w kolejnych krokach robienia naszego projektu. Przy użyciu tego kreatora, tworzenie witryn internetowych nie okaże się już pracą skomplikowaną. Odwrotnie, przekonamy się, że tworzenie może sprawiać niezwykłą satysfakcję.


laptop
Author: Wilson Hui
Source: http://www.flickr.com
Niestety przy wykorzystaniu takiego narzędzia nie będziemy w stanie przygotować jakichkolwiek bardziej złożonych projektów, które wykorzystywałyby m.in. specjalnie utworzone relacyjne bazy danych, jednak z innej strony spoglądając - do amatorskich zastosowań nie jest to wcale potrzebne. Jeżeli chcesz wykonać dopiero swój pierwszy projekt, należy dobrać tego typu kreator, który będzie miał rozbudowaną pomoc.


Jeśli będzie on proponowany przez jakąkolwiek spółkę hostingową (czyli zapewniającą miejsce na postawienie strony), to warto upewnić się, czy nie ma jakichś ukrytych kosztów powiązanych przykładowo z limitem przesyłu.