Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mgsonline.pl/includes/menu.inc).

Czy na dojazdach osobistym samochodem można zarobić? I co z kierowcami aut transportowych?

Te dwa pytania od lat nurtują posiadaczy lokali. Jak wypłacać zatrudnionym pieniądze za przejechane odcinki? I jak dokonać tego tak, aby nie podejrzewać kogokolwiek, o robienie innej ilości kilometrów tylko po to, by otrzymać solidniejszy zwrot? No i sprawa tego, z czym mają obowiązek zmagać się profesjonalni jeżdżący, którzy oceniani bywają nawet na trasie.
Awind WIGA
Author: PR Solutions
Source: PR Solutions
Zegarki diesel
Każdy pracodawca musi przede wszystkim korzystać z opcji oferowanych przez komputery. W sieci jesteśmy w stanie znaleźć niejeden kalkulator kilometrówki i dzięki któremu będziemy mogli dobrze policzyć to, ile mamy wypłacić naszemu pracownikowi. Musimy być jednak uważni, by dopisać wszystkie aktualne informacje. Samochody firmowe także można zaopatrzyć w lokalizator, który będzie w czasie rzeczywistym zaczytywać dokładną pozycję pojazdu. Dzięki temu zgraną trasę wraz z użyciem silnika wrzucimy do konkretnego programu takiego jak kalkulator kilometrówki i będziemy posiadać dokładne informacje finansowe. Powinno się również zaopatrzyć kierowcę w odpowiednie narzędzie do spisywania wydatków związanych z samochodem. Kiedy prowadzona jest system do budżetowania przebiegu pojazdu program na smartfona lub tablet ułatwi wszystkie dane uporządkować oraz przeanalizować. Dzięki temu pracownik będzie miał wszystko klarownie przedstawione, a my będziemy w stanie to zestawić z innymi użytkownikami. Niejeden ekspert drogowy powie, iż to najlepsza opcja. Ewidencja przebiegu pojazdu programem to nowość, więc pamiętajmy, iż starsi kierowcy będą mieć problemy z przestawieniem się. Warto więc opłacić odpowiednie szkolenia.


Nie zapomnijmy, że wszystkie zmiany trzeba pracownikowi zakomunikować i go do niej wyszkolić. Przygotowanie, które poprowadzi ekspert drogowy będzie dobrym rozwiązaniem.