Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mgsonline.pl/includes/menu.inc).

Czy może nam się przydać gimbal do gopro?

Kiedy filmiki wykonamy najczęściej z perspektywy pierwszej osoby, bo kamerę będziemy mieli przyczepioną do kasku lub roweru, to nie musimy niczego więcej nabywać.


Lecz co jeżeli pragniemy pozyskać nagranie z boku?


Gimbal do gopro to odpowiedni zakup


Pragnąc nagrywać coś z boku, bez konieczności ciągłego przytrzymywania kamery, co może być trudne, musimy się zastanowić, czy dobrym sprawunkiem okaże się być gimbal do gopro. To mały kijek, na którym mamy możliwość zamocować kamerę i który nie zajmuje sporo przestrzeni. Co istotne taki gimbal do gopro nierzadko okazuje się być rozsuwany, więc filmy będziemy mogli zrobić z przeróżnej wysokości.


Sypialnia, łóżko Zanette
Author: Zanette
Source: Zanette


Gimbal do gopro nie będzie kosztować wiele
nagrywanie siebie w przeróżnych miejscach i pod różnymi kątami ma możliwość okazać się być trudne, kiedy nie posiadamy właściwych akcesoriów. Odpowiednio może się tutaj sprawdzić gimbal do gopro, a więc specjalny uchwyt do kamerki na kijku, którym możemy swobodnie sterować. Nie jest on ciężki, wspaniale się go trzyma, a dodatkowo pozwala robić fotografie z boku i to bez ruszającej się ręki. Warto mu się przypatrzeć oraz zdecydować, czy gimbal do gopro jest właściwy dla nas.


Potrzeba popatrzeć na tego typu propozycje, ponieważ ma szansę się okazać, że jeśli z nich będziemy korzystać, będziemy bardzo zadowoleni ze swojej decyzji.